Laser SmartM PRO firmy Lasotronix - dużo potrafi!!!

UWAGA, UWAGA!!! NOWOŚCI !!!
Już jest - jeden z najnowocześniejszych laserów medycznych we Wrocławiu. Jest to laser SmartM PRO firmy Lasotronix, wielokrotnie nagradzany i polecamy przez specjalistów rożnych dziedzin medycyny.
Laser ten pracuje aż dwoma długościami fal, dzięki czemu możemy zaproponować Wam najnowsze metody lecznicze z zakresu mikrochirurgii, stomatologii estetycznej czy biostymulacji na miarę XXI wieku.
PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA:
Periodontologia: eliminuje bakterie z kieszonek dziąsłowych.

Endodoncja: odkaża kanały i zamyka mikrokanaliki.

Protetyka, implantologia i chirurgia: wykorzystywany jest do przeprowadzania cięcia, nacinania, koagulacji tkanek miękkich, odsłaniania implantów, nacinania ropni do drenażu połączonego z dezynfekcją jamy ropnia, podcinania wędzidełka języka, wargi górnej oraz dolnej, kształtowania linii dziąsła, opracowywania pola protetycznego, przygotowania rowka dziąsłowego przed wyciskiem z osuszaniem pola zabiegowego, a także wycinania nadziąślaków, włókniaków i brodawek.

Biostymulacja: tamuje krwawienie po ekstrakcji zęba oraz niweluje afty i opryszczki, leczy nadwrażliwość zębów, stany zapalne, podrażnienia, przewlekłe stany zapalne dziąseł, przyzębia i zatoki szczękowej, bóle nerwowe twarzy i ból po usunięciu zęba, urazy stawu skroniowo-żuchwowego, odleżyny protetyczne, a także przyspiesza regenerację włókien nerwowych (np. po znieczuleniu), błony śluzowej i tkanek po chirurgicznym modelowaniu.

Stomatologia estetyczna: umożliwia zarówno pełne wybielenie wszystkich zębów oraz pojedynczych martwych zębów.

PAD: inaczej fotoaktywna dezynfekcja. Możemy dzięki temu leczyć stany zapalne jamy ustnej wywołane wirusem opryszczki, oczyszczać z bakterii kanały, kieszonki dziąsłowe, a także ubytki próchnicze zębów opracowanych i przygotowanych do wypełnienia.

To tylko niektóre z zastosowań naszej nowej "zabawki".
Wkrótce więcej informacji na ten temat, a jeśli ktoś chciałby wypróbować działanie na własnych...zębach zapraszamy do gabinetu.

Aktualności

Kontakt

mf.dent STOMATOLOGIA
Magdalena Orłowska-Krupa
ul. Semaforowa 91/u2, 52-115 Wrocław

tel. 602 471 665 
  e-mail: [email protected]

Dojazd


Pokaż mfdent na większej mapie

Rejestracja i godziny pracy

 

Rejestracja:
Tel.kom. 602 471 665
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek   8:00-20:00
piatek  8:00-14:00
w weekendy  zamknięte

 

Obowiązek informacyjny RODO

 

 OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ZGODNY z Art 13 RODO - treść znajdziesz klikając TUTAJ