Oferta

 

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

czyli leczenie już powstałych ubytków próchnicowych z wykorzystaniem materiałów oraz sprzętu najwyższej jakości. Chcemy dać pacjentom pewność ,że wypełnienia wykonane w naszym gabinecie będą zarówno wysoce estetyczne jak i spełniające wszelkie wymogi funkcjonalne.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

czyli troska o piękny uśmiech najmłodszych pacjentów. Chcemy aby każdy młody pacjent chętnie poddał się leczeniu i miło wspominał wizyty w naszym gabinecie. W poczekalni czeka kącik zabaw, który ma na celu ułatwić zaklimatyzowanie się w nowym miejscu. W trakcie wizyty mali pacjenci mogą oglądać bajkę oraz wybrać kolor plomby, a po jej zakończeniu na każdego dzielnego pacjenta czeka nagroda za odwagę.

ENDODONCJA

Leczenie kanałowe – to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem nieodwracalnych chorób miazgi zęba . Leczenie to polega na oczyszczeniu kanałów korzeni zęba z martwej , zakażonej przez bakterie tkanki, a następnie wypełnieniu ich specjalnym materiałem – gutaperką.

PROTETYKA

To dział stomatologii zajmujący się odbudową utraconych tkanek zęba oraz zarówno pojedynczych jak i mnogich braków zębowych. W zakres prac protetycznych jakie wykonać można w naszym gabinecie wchodzą:
- korony porcelanowe na podbudowie metalowej
- korony pełnoceramiczne
- protezy osiadające częściowe i całkowite
- protezy szkieletowe - protezy acetalowe

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

To specjalność w stomatologii , która zajmuje się operacyjnym leczeniem jamy ustnej.

PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Profesjonalne zabiegi higienizacyjne maja na celu zarówno poprawę estetyki jak i ochronę naszych zębów przed rozwojem próchnicy i chorób tkanek ich otaczających , czyli przyzębia. W gabinecie w ramach profilaktyki wykonujemy:
1. pofesjonalne oczyszczenie zębów obejmujące : - usuwanie kamienia nad i poddziąsłowego ( skaling ) za pomocą ultradźwięków - niwelowanie wszelkich osadów i przebarwień z powierzchni zębów przy pomocy profesjonalnej piaskarki - strumienia piasku pod dużym ciśnieniem wody - polerowanie zębów specjalistyczną pastą polerską by pozostawić ich powierzchnię jak najbardziej gładką
2.
lakierowanie zębów,czyli fluoryzacja – to zabieg wzmacniający zęby i mający na celu zwiększenie ich odporności na próchnicę – jony fluoru wnikają w szkliwo zęba sprzyjając jego remineralizacji. Fluoryzację stosować można zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. U pacjentów dorosłych zabieg fluoryzacji najkorzystniej jest przeprowadzać po profesjonalnym profilaktycznym czyszczeniu zębów – wtedy osiągnąć można maksimum jego efektywność
3. lakowanie bruzd – wypełnianie zagłębień i bruzd w zdrowych zębach w celu zabezpieczenia przed próchnicą ( stosowane zwłaszcza u dzieci )
4. instruktaż higieny jamy ustnej – informacje o prawidłowych dla danego pacjenta sposobach szczotkowania zębów Profesjonalne zabiegi higienizacyjne powinny być przeprowadzane u każdego pacjenta 2 – 4 razy w roku, zależnie od jego indywidualnych uwarunkowań

WYBIELANIE

Piękny, biały uśmiech dla każdego z nas – oczywiście! W naszym Gabinecie pomożemy spełnić twoje marzenie!

 

Aktualności

Kontakt

mf.dent STOMATOLOGIA
Magdalena Orłowska-Krupa
ul. Semaforowa 91/u2, 52-115 Wrocław

tel. 602 471 665 
  e-mail: [email protected]

Dojazd


Pokaż mfdent na większej mapie

Rejestracja i godziny pracy

 

Rejestracja:
Tel.kom. 602 471 665
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek   8:00-20:00
piatek  8:00-14:00
w weekendy  zamknięte

 

Obowiązek informacyjny RODO

 

 OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ZGODNY z Art 13 RODO - treść znajdziesz klikając TUTAJ